niedziela, 22 czerwca 2014

Rola ojca w życiu niemowlęcia

Mój mąż pracuje zazwyczaj 10 godzin dziennie. Czasem dłużej. Pracuje także w soboty. Około godziny zajmuje mu droga do i z pracy. Kolejną godzinę zjedzenie obiadu i kąpiel. Podsumowując nie ma go dla nas od 6 rano do 7 wieczorem. To ja chodzę z Jagodą na spacery, do lekarzy, ćwiczę z nią, karmię, przebieram.. Można by powiedzieć, że w życiu Jagódki prawie go nie ma. A jednak jest!

Jagodzie wystarczy jedno spojrzenie na tatę by się uśmiechnąć. Kilka śmiesznych min, by zacząć się śmiać. Jedno jego słowo by całkowicie rozpłynąć się w miłości do niego. I to jest właśnie rola taty w jej życiu. Te wygłupy i śmiechy. Ta radość :)
Tatusiowie! Najlepsze życzenia z okazji Waszego jutrzejszego święta :) Wy także jesteście ważni!


Zawsze będziecie ich pierwszą miłością ;)

8 komentarzy:

 1. Ostatnio czytałam że dzieci rozwijają się lepiej kiedy właśnie ojciec uczestniczy w ich wychowaniu a nie jest na zasadzie wracam z pracy jestem zmęczony zabierz to dziecko. Ciężko macie. Tym bardziej fajnie, że Jagoda tak reaguje pozytywnie. A będzie jeszcze "gorzej":D

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak pięknie piszesz, że zawsze chce mi się ryczeć :)
  Ad. Twojej małej marudy, może problem tkwi w jakimś szczególe. Oczywiście nie mi się wymądrzać, bo mam to przed sobą. Aktualnie czytam "Sekrety niemowląt" Jo Tantum i Barbara Want. Wszystko wydaje się bardzo trudne, ale i łatwe jeśli my rodzice jesteśmy wytrwali. Może coś Ci to pomoże. Pozdrawiam Autorka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że Jagoda tak na tatę reaguje. Celowo też kąpiemy ją dopiero po 20, żeby mogła z tatą trochę czasu spędzić.
  Autorko, pewnie Ci się ryczeć chce przez hormony ;) Być może problem tkwi w szczególe. Żebym tylko wiedziała w jakim.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bedziesz jeszcze prowdzila bloga kulinarnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie brak czasu na pichcenie, ale mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócę :)

   Usuń
 5. Polecam Tracy Hogg "Język niemowląt". Druga część to "Język dwulatka". Naprawdę fajnie się czyta i dużo ciekawych informacji.
  Judyta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Miałam zamówić tą książkę i jakoś zawsze zapominam ;)

   Usuń
  2. Naprawdę warto:)
   Judyta

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...